Snezhnaya Tropa 2019 14 Etap, Saltykovskiy L/P 12.01.2020

Московская область 147 23 7

Originals of results found
This is repeatable event
Held 178 stages in 14 years.
Share

Zh10 ( participants: 3 )
#
Last name
First name
Year
Team
Comment
1   Rogova Mariya 2013 1 / 3 1:04:40     Lichno 6001 90.00
2   Rogova Varvara 2015 2 / 3 1:04:47     Lichno 6002 89.84
3   Nikolskaya Alisa 2013 3 / 3 1:25:10     Lichno 5021 61.47
To groupclasses
Zh12 ( participants: 2 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Oleynichenkova Anna 2009 1 / 2 31:10     Ssh Khimki 1102 100.00
2   Averyanova Dinara 2010 2 / 2 49:41     Ssh Im. Gorelova 1005 40.59
To groupclasses
Zh14 ( participants: 8 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Oleynichenkova Svetlana 2008 1 / 8 23:55 III     Ssh Khimki 1103 120.00
2   Chulkova Viktoriya 2007 2 / 8 41:15 III     Ssh Khimki 1151 33.03
3   Pavlyukova Valeriya 2007 3 / 8 47:12     Stk Golfstrim 1110 3.18
4   Danilina Ekaterina 2008 4 / 8 59:14     Stk Golfstrim 1040
5   Karpova Arina 2006 5 / 8 1:06:22     Orienta-Zarya 6015
6   Chirkova Mayya 2010 6 / 8 1:29:35     Shkola 1474 Stk Alta 1150
7   Men Viktoriya 2006 7 / 8 1:44:41     Orienta-Voskhod 6004
8   Noskova Yaroslava 2007 8 / 8 1:44:46     Orienta-Voskhod 6005
To groupclasses
Zh16 ( participants: 1 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Maroseeva Darya 2007 1 / 1 1:03:59     Obninsk, Lichno 1089 150.00
To groupclasses
Zh18 ( participants: 3 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Zhalnina Mariya 2002 1 / 3 41:58 I     Orienta-Tropa 1048 180.00
2   Lukyanceva Polina 2003 2 / 3 1:43:24     Shkola №1474 Stk 'Al 1086
3   Kololeeva Irina 2002 3 / 3 2:18:46 III     Orienta-Zarya 1074
To groupclasses
Zh20 ( participants: 1 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Sukhinina Anastasiya 2001 1 / 1 53:50 КМС     Mgu 1134 180.00
To groupclasses
Zh21 ( participants: 21 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Igonina Mariya 1989 1 / 21 38:19 МС     Mgu-Geografy 1058 200.00
2   Andronova Aleksandra 1994 2 / 21 46:09 МС     Lyubereckiy R-N, Lichn 1008 159.11
3   Bass Dina 1996 3 / 21 48:40 I     Sk Biofaka Mgu 1016 145.98
4   Korneeva Irina 1976 4 / 21 50:41     Volzhskiy 1076 135.45
5   Loshilina Ekaterina 1976 5 / 21 54:55 II     Moskva Vao, Lichno 1084 113.35
6   Malkina Yuliya 1990 6 / 21 1:01:50     Zheleznodorozhnyy, Lich 1088 77.25
7   Semerikova Mariya 1990 7 / 21 1:10:58     Moskva, Lichno 1125 29.58
8   Atletova Mariya 1988 8 / 21 1:14:36     Moskva Szao, Lichno 1012 10.61
9   Pavlenko Marina 1981 9 / 21 1:22:57     Moskva Yuao, Lichno 1108
10   Kaminarskaya Yuliya 1990 10 / 21 1:27:32     Lichno 6011
11   Motina Nadezhda 1992 11 / 21 1:28:03     Begimotina 1096
12   Rasskazova Galina 1992 12 / 21 1:28:07     Reutov, Lichno 1001
13   Abrosimova Irina 1984 13 / 21 1:45:49     Moskva Vao, Lichno 1003
14   Pasynkova Ekaterina 1991 14 / 21 1:45:53     Moskva Yuvao, Lichno 1113
15   Belomestnova Yuliya 1995 15 / 21 1:50:48     Moskva Sao, Lichno 1017
16   Safonova Evgeniya 1991 16 / 21 1:55:18     Lichno 6008
17   Trostyaneckaya Natalya 1989 17 / 21 1:56:40     Lichno 6009
18   Matyukhina Lyubov 1986 18 / 21 2:04:50     Reutov, Lichno 1092
19   Erpylova Elizaveta 2003 19 / 21 2:26:46     Stk 'Feniks' (Gbou Sh 1047
20   Glushenko Kseniya 1992 20 / 21 2:49:23     Moskva Svao, Lichno 1031
21   Agafonova Elena 1976 21 / 21 2:52:26     Shkola 1474 Stk Alta 1006
To groupclasses
Zh40 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Year
Team
Comment
1   Novozhilova Tatyana 1971 1 / 5 40:14     Stalcy 1101 120.00
2   Tikhomirova Yuliya 1978 2 / 5 1:09:08     Azimut-Mytishi 1138 33.80
3   Glazkova Dina 1968 3 / 5 1:23:03     Moskva Szao, Lichno 1029
4   Pokrovskaya Ekaterina 1980 4 / 5 1:39:16     Stk 'Feniks' (Gbou Sh 1116
5   Zimakova Svetlana 1977 5 / 5 1:39:20     Moskva Sao, Lichno 1053
To groupclasses
Zh55 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Yaroslavceva Tatyana 1958 1 / 5 35:14     Zhukovskiy, Lichno 1155 80.00
2   Zakharova Olga 1963 2 / 5 39:07     Vivat 1050 71.18
3   Gurova Olga 1956 3 / 5 47:58 II     Stalcy 1037 51.09
4   Cvetaeva Galina 1965 4 / 5 49:52     Lichno 6012 46.77
5   Khoraskina Raisa 1954 5 / 5 1:05:14     Lyubereckiy R-N, Lichn 1146 11.88
To groupclasses
Zh70 ( participants: 4 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Kaslova Evgeniya 1950 1 / 4 42:19 II     Odincovo-K 1065 60.00
2   Ryazanskaya Tatyana 1946 2 / 4 55:03 III     Kuncevo-Orsa 1123 41.95
3   Krylova Nina 1948 3 / 4 1:08:29 III     Moskva Sao, Lichno 1080 22.90
4   Ignatenko Raisa 1947 4 / 4 1:11:45     Grif 1057 18.27
To groupclasses
Zhzn ( participants: 3 ) , distance 7500 m
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Cuckova Anastasiya 1993 1 / 3 1:30:34 II     Apachi 1147 100.00
2   Kireeva Nadezhda 1987 2 / 3 1:37:48     Topaz 1070 92.01
3   Kuzmina Irina 1966 3 / 3 1:44:27     Begu 1082 84.67
To groupclasses
M10 ( participants: 2 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Pavlenko Vladimir 2013 1 / 2 1:24:00     Moskva Yuao, Lichno 1106 90.00
2   Pelevin Nikolay 2010 2 / 2 1:40:13     Ssh Khimki 1115 72.62
To groupclasses
M12 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Procenko Sergey 2008 1 / 5 22:32     Sk Foton 1119 100.00
2   Bondarenko Evgeniy 2008 2 / 5 28:00     Dkis Voskresenskoe 1020 75.74
3   Rezenov Andrey 2008 3 / 5 48:46     Orienta-Voskhod 1122
4   Khodyrev Mikhail 2009 4 / 5 56:21     Orienta-Voskhod 1145
5   Tagiev Seydulla 2008 5 / 5 59:06     Stk Golfstrim 1135
To groupclasses
M14 ( participants: 9 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Aleynikov Artem 2006 1 / 9 46:22     Orienta-Voskhod 1007 120.00
2   Zolotov Timofey 2006 2 / 9 46:23     Orienta-Voskhod 1055 119.96
3   Zakharov Aleksey 2009 3 / 9 1:02:46     Stk Golfstrim 1049 77.56
4   Savelev Yaroslav 2009 4 / 9 1:08:17     Stk Golfstrim 1124 63.28
5   Kazakov Kirill 2006 5 / 9 1:10:42     Orienta-Voskhod 6003 57.02
6   Pavlenko Egor 2007 6 / 9 1:28:17     Moskva Yuao, Lichno 1107 11.52
7   Omelyukh Vadim 2006 7 / 9 1:32:57     Orienta-Zarya 1104
8   Bukhvostov Nikita 2006 8 / 9 1:39:07     Stk 'Feniks' (Gbou Sh 1024
9   Dmitriev Yaromir 2009 9 / 9 3:00:18     Shkola №1474 Stk 'Al 1044
To groupclasses
M16 ( participants: 2 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Trofimov Konstantin 2005 1 / 2 1:04:31 II     Ssh Khimki 1141 150.00
2   Brazgun Nikolay 2005 2 / 2 1:27:41     Moskva Szao, Lichno 1022 96.14
To groupclasses
M18 ( participants: 1 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Rabinovich Alesha 2003 1 / 1 1:28:25 I     Orienta-Zarya 1120 180.00
To groupclasses
M20 ( participants: 2 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Averyanov Nikolay 2002 1 / 2 1:15:04 I     Orienta-Opal 1004 180.00
2   Polyakov Vasiliy 2000 2 / 2 1:19:45 I     Orienta-Zarya 1117 168.77
To groupclasses
M21 ( participants: 18 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Nasibullin Ilgizar 1983 1 / 18 35:08 МС     Cao Presnya 1098 200.00
2   Krivushin Martin 1989 2 / 18 36:01 I     Mgu-Geografy 1079 194.97
3   Kazakov Konstantin 1983 3 / 18 38:14 I     Moskva Cao, Lichno 1061 182.35
4   Byrkin Viktor 1986 4 / 18 39:56     Mifi 2291 172.68
5   Ermachenkov Aleksey 1986 5 / 18 40:07 КМС     Mifi 4683 171.63
6   Buyanov Artemiy 1996 6 / 18 41:06 КМС     Miigaik 1025 166.03
7   Voronoy Vadim 1976 7 / 18 48:01 II     Moskva Zao, Lichno 1027 126.66
8   Gmoshinskiy Vladimir 1987 8 / 18 50:29     Topaz 1032 112.62
9   Kalabin Stanislav 1989 9 / 18 50:51     Moskva Yuao, Lichno 1062 110.53
10   Pavlenko Sergey 1983 10 / 18 55:50     Moskva Szao, Lichno 1109 82.16
11   Golikov Aleksey 1982 11 / 18 1:03:24 I     Moskva Vao, Lichno 5002 39.09
12   Molochkov Vladimir 1986 12 / 18 1:11:09     Sso Mifi 1095
13   Mishin Aleksandr 1977 13 / 18 1:15:24     Zheleznodorozhnyy, Lich 1094
14   Dmitriev Roman 1984 14 / 18 1:49:26     Shkola №1474 Stk 'Al 1043
15   Pakhomov Yuliy 1992 15 / 18 1:51:00     Lyubereckiy R-N, Lichn 1114
16   Masyukov M 1986 16 / 18 2:24:31     Moskva Vao, Lichno 1091
17   Krasovickiy Ivan 1992 17 / 18 2:59:22     Moskva Vao, Lichno 1078
18   Neprincev Ilya 1987 18 / 18 3:09:30     Lichno 6006
To groupclasses
M40 ( participants: 6 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Eremin Sergey 1979 1 / 6 52:16     Lichno 6014 120.00
2   Kacay Aleksandr 1969 2 / 6 57:34     Moskva Yuvao, Lichno 1066 107.83
3   Shevchenko Aleksey 1973 3 / 6 1:00:34 III     Yuzao-Team 1152 100.94
4   Tikhomirov Aleksey 1978 4 / 6 1:02:49     Azimut-Mytishi 1137 95.78
5   Solovev Eduard 1967 5 / 6 1:04:02     Tropa 6010 92.98
6   Zimakov Evgeniy 1975 6 / 6 1:09:14     Moskva Sao, Lichno 1052 81.05
To groupclasses
M60 ( participants: 8 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Krysanov Anatoliy 1952 1 / 8 44:03     Korolyov 4707 70.00
2   Shofinov Vladimir 1957 2 / 8 44:14 II     Moskva Vao, Lichno 1153 69.71
3   Mikhaylyuk Dmitriy 1952 3 / 8 45:39     Moskva Szao, Lichno 1093 67.46
4   Glebov Sergey 1953 4 / 8 47:19     Grif 1030 64.81
5   Kotov Nikolay 1956 5 / 8 53:43     Malakhit 3050 54.64
6   Stepanov Aleksandr 1959 6 / 8 53:59 II     Moskva Yuvao, Lichno 1131 54.21
7   Yakimushkin Aleksandr 1951 7 / 8 57:38 II     Moskva Yuao, Lichno 1154 48.41
8   Gurov Aleksandr 1949 8 / 8 2:02:24     Stalcy 1036
To groupclasses
M70 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Bychkov Sergey 1946 1 / 5 37:56     Moskva Zao, Lichno 1026 60.00
2   Kuznecov Petr 1947 2 / 5 52:55     Moskva, Lichno 1081 36.30
3   Kaslov Petr 1948 3 / 5 54:32 II     Odincovo-K 1064 33.74
4   Lysenko Sergey 1944 4 / 5 54:44 III     Malakhit Super 1087 33.43
5   Burakov Yuriy 1946 5 / 5 1:30:20     Moskva Sao, Lichno 1023
To groupclasses
M80 ( participants: 3 )
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Kashirin Boris 1930 1 / 3 45:02     Moskva Mps 1067 60.00
2   Valuev Evgeniy 1936 2 / 3 45:35     Lichno 2300 59.27
3   Dombrovskiy Yuriy 1936 3 / 3 1:01:39 II     Moskva Mps 1045 37.86
To groupclasses
Mzn ( participants: 31 ) , distance 7500 m
#
Last name
First name
Year
Rank
Team
Comment
1   Kashtanov Vadim 1983 1 / 31 51:10 КМС     Moskva, Lichno 1069 100.00
2   Iniyatullin Ravil 1999 2 / 31 51:49 КМС     Orienta-Zarya 1060 98.73
3   Nasibullin Ilgizar 1983 3 / 31 53:03 МС     Cao Presnya 1097 96.32
4   Davydov Dmitriy 1967 4 / 31 53:32 I     Ok 'Cement' 1038 95.37
5   Salov Gleb 1984 5 / 31 54:51 I     Sport-Images.Ru 1002 92.80
6   Sumaruk Maksim 1988 6 / 31 56:14 III     Moskompas-Orienta Ma 1133 90.10
7   Nikitin Leonid 1969 7 / 31 58:08 I     Los-1 1100 86.38
8   Akhmetzyanov Ruslan 1981 8 / 31 58:45 I     Khoroshevo M 1013 85.18
9   Nesterenko Ruslan 1984 9 / 31 59:58 КМС     O-Klub Doneck 1099 82.80
10   Zozulya Vyacheslav 1972 10 / 31 1:00:46 I     Azimut-Zelenograd 1054 81.24
11   Senin Dmitriy 1976 11 / 31 1:03:11     Lichno 6013 76.51
12   Yastrebkov Konstantin 1984 12 / 31 1:03:43 I     Moskva, Lichno 1156 75.47
13   Pasynkov Nikolay 1991 13 / 31 1:04:05     Moskva Yuvao, Lichno 1112 74.76
14   Danilov Sergey 1974 14 / 31 1:04:50     Zheleznodorozhnyy, Lich 1041 73.29
15   Barinov Sergey 1955 15 / 31 1:08:57 I     Krasnogorsk 1015 65.24
16   Bazarkulov Alisher 1999 16 / 31 1:14:29     Mvoku 6007 54.43
17   Babusenko Pavel 1990 17 / 31 1:14:30     Moskva Yuvao, Lichno 1014 54.40
18   Procenko Aleksey 1975 18 / 31 1:15:17 I     Sk Foton 1118 52.87
19   Titov Oleg 1989 19 / 31 1:17:15     Moskva, Lichno 1136 49.02
20   Korneev Vladimir 1975 20 / 31 1:17:40     Volzhskiy 1075 48.21
21   Kirov Aleksey 1976 21 / 31 1:19:06     Moskva Cao, Lichno 1071 45.41
22   Khilkov Dmitriy 1970 22 / 31 1:23:13     Moskva Sao, Lichno 1144 37.36
23   Zezekalo Aleksandr 1975 23 / 31 1:28:23     Zheleznodorozhnyy, Lich 1051 27.26
24   Martynov Aleksandr 1981 24 / 31 1:29:53     Moskva, Lichno 1090 24.33
25   Andrusov Pavel 1971 25 / 31 1:30:24 I     Apachi 1009 23.32
26   Asylkhuzin Rinat 1963 26 / 31 1:31:10 II     Korolev, Lichno 1011 21.82
27   Bondarenko Vladimir 1976 27 / 31 1:42:51     Moskva Yuao, Lichno 1019
28   Khilkov Vladimir 1949 28 / 31 1:46:13 II     Moskva Sao, Lichno 1143
29   Slyshkin Anatoliy 1996 29 / 31 1:51:06 II     Craft-Orienta 1130
30   Bondarev Oleg 1970 30 / 31 1:53:34     Moskva Szao, Lichno 1018
31   Iniyatullin Marsel 1996 I     Orienta-Zarya 1059 Disqualified
To groupclasses

Buy a subscription to use splits analyzer. The list of available subscriptions is here.