Start Pamyati Druzey. Kamenshina 21.11.2021

Смоленская область 71 10

Originals of results found
This is repeatable event
Held 6 stages in 4 years.
Share

Zh14 ( participants: 4 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Kiseleva Anastasiya 1 / 4 43:09     Lazarenkova 3 120.00
2   Lazarenkova Alisa 2 / 4 44:08     Lazarenkova 4 117.27
3   Chekhova Darya 3 / 4 1:01:27     Solodteam 5 69.11
4   Gazyanc Viktoriya 4 / 4 1:01:36     Solodteam 1 68.69
To groupclasses
Zh16 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Selezneva Anna 1 / 5 41:04     O-Readovka 11 150.00
2   Panasenkova Anastasiya 2 / 5 48:11     O-Readovka 10 124.01
3   Gorshkova Kseniya 3 / 5 53:20     Solodteam 7 105.19
4   Pavlinova Ekaterina 4 / 5 1:22:44     Smolensk, Lichno 9
5   Kovaleva Mariya     Solodteam 8 DNF
To groupclasses
Zh18 ( participants: 3 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Melnikova Kseniya 1 / 3 55:33     Lazarenkova 14 180.00
2   Kudryavceva Alena 2 / 3 59:41     Solodteam 13 166.61
3   Golubeva Anastasiya 3 / 3 1:22:58     Solodteam 6 91.16
To groupclasses
Zh21 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Solodukhina Svetlana 1 / 5 59:55     Solodteam 17 200.00
2   Lazarenkova Natalya 2 / 5 1:09:07     Lazarenkova 15 169.29
3   Pochinok Ekaterina 3 / 5 1:24:15     Bizony 16 118.78
4   Tutynina Olga 4 / 5 1:26:55     Smolensk 18 109.87
5   Filippchenkova Anastasiya     Smolensk, Lichno 19 DNF
To groupclasses
M14 ( participants: 5 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Kozhin Andrey 1 / 5 33:53     O-Readovka 22 120.00
2   Fedorov Egor 2 / 5 48:14     Solodteam 23 69.18
3   Burmakin Nikolay 4 / 5 1:45:32     Solodteam 21
4   Khudobko Daniil 5 / 5 1:56:14     Solodteam 24
5   Matveev Dmitriy 1:42:53     Smolensk, Lichno 78 Out of competition
To groupclasses
M16 ( participants: 6 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Urubkov Ivan 1 / 6 1:11:41     Solodteam 30 150.00
2   Andreev Ilya 2 / 6 1:18:12     Solodteam 26 136.36
3   Stroev Demyan 3 / 6 1:37:25     Solodteam 29 96.15
4   Baranov Matvey 4 / 6 1:39:38     Solodteam 27 91.51
5   Dryashin Vsevolod 5 / 6 1:40:07     Solodteam 28 90.50
6   Abramov Kirill 6 / 6 1:44:51     Solodteam 25 80.60
To groupclasses
M18 ( participants: 4 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Mayorov Maksim 1 / 4 1:13:20     67 Dudovich 32 180.00
2   Savenok Andrey 2 / 4 1:16:43     Solodteam 35 171.70
3   Nikitin Sergey 3 / 4 1:21:43     Solodteam 33 159.42
4   Repin Andrey 4 / 4 1:24:10     Solodteam 34 153.41
To groupclasses
M21 ( participants: 24 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Solodukhin Aleksey 1 / 24 48:01     Solodteam 54 200.00
2   Shubin Andrey 2 / 24 51:13     Skripcova 59 186.67
3   Dedkov Aleksandr 3 / 24 55:39     Gracciragacci 40 168.21
4   Evsyukov Sergey 4 / 24 56:30     Legenda-Novosibirsk 41 164.67
5   Shanin Vladimir 5 / 24 59:51     Smolensk, Lichno 57 150.71
6   Mayorov Vitaliy 6 / 24 1:03:01     Vityaz Rus 48 137.52
7   Malchenkov Aleksey 7 / 24 1:04:19     Skripcova 50 132.11
8   Kozhin Leonid 8 / 24 1:05:33     O-Readovka 45 126.97
9   Antipov Evgeniy 9 / 24 1:09:03     Velikie Luki 36 112.39
10   Fedorishkin Vyacheslav 10 / 24 1:14:21     Minsk, Lichno 56 90.32
11   Kozinec Dmitriy 11 / 24 1:15:06     Solodteam 46 87.19
12   Yazev Viktor 12 / 24 1:18:09     Smolensk, Lichno 60 74.49
13   Ivanov Vadim 13 / 24 1:18:54     Solodteam 43 71.36
14   Ivashin Maksim 14 / 24 1:19:50     O-Readovka 44 67.48
15   Ivanov Aleksey 15 / 24 1:20:04     Solodteam 42 66.50
16   Kolesov Artem 16 / 24 1:20:26     Solodteam 47 64.98
17   Makarenko Elizaveta 17 / 24 1:23:49     O-Readovka 49 50.89
18   Borisov Aleksey 18 / 24 1:24:22     Dsk Feniks 38 48.59
19   Blinov Daniil 19 / 24 1:24:47     O-Readovka 37 46.86
20   Savostyanov Nikita 20 / 24 1:27:53     Solodteam 77 33.95
21   Sitdikova Aliya 21 / 24 1:30:17     O-Readovka 53 23.95
22   Gabibov Roman 22 / 24 1:40:00     Solodteam 39
23   Shmatko Aleksey 23 / 24 1:41:58     Smolensk, Lichno 58
24   Fayzullin Rafael     Solodteam 55 DNF
To groupclasses
M40 ( participants: 7 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Mayorov Mayorov 1 / 7 55:14     Vityaz Rus 67 120.00
2   Tereshenkov Valeriy 2 / 7 58:18     Moskva Cao, Lichno 68 113.34
3   Kornilov Aleksey 3 / 7 1:00:00     Pyatygin 64 109.64
4   Yazev Igor 4 / 7 1:18:28     Smolensk, Lichno 69 69.52
5   Luzheckiy Andrey 5 / 7 1:41:26     Smolensk, Lichno 66 19.63
6   Vartanyan Aleksandr     Smolensk, Lichno 61 DNF
7   Evdokimov Aleksey     Smolensk, Lichno 63 DNF
To groupclasses
M55 ( participants: 8 )
#
Last name
First name
Team
Comment
1   Khokhlovskiy Yuriy 1 / 8 44:24     Bryansk, Lichno 75 80.00
2   Solovev Vladimir 2 / 8 1:00:30     Bryansk, Lichno 73 50.99
3   Shangin Vladimir 3 / 8 1:01:38     Smolensk, Lichno 76 48.95
4   Sukhorukov Vladimir 4 / 8 1:05:14     Vympel-Bryansk 74 42.46
5   Novickiy Konstantin 5 / 8 1:05:18     Bryansk, Lichno 72 42.34
6   Melnikov Valeriy 6 / 8 1:05:55     Velikie Luki 51 41.23
7   Gerasimov Igor 7 / 8 1:13:07     Smolensk, Lichno 70 28.26
8   Leonenkov Aleksandr 8 / 8 1:58:33     Smolensk, Lichno 71
To groupclasses

Buy a subscription to use splits analyzer. The list of available subscriptions is here.